niedziela, 3 stycznia 2016

Rowery ekstremalne


Jeszcze kilkanaście lat temu ciężko było kupić dobry rower do jazdy innej niż szosowa. W ogóle podejście do jazdy na rowerze, jako sportu ekstremalnego, było czymś obcym i dziwnym. Dzisiaj rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej i niemal w każdym dobrym sklepie rowerowym kupimy dobry rower typu enduro czy dedykowany do downhillu. Zmianę podejścia społecznego pokazują też coraz liczniejsze imprezy rowerowe właśnie w takim klimacie!

Jaka firma przoduje?
Jedną z firm, która robi niezawodne rowery między innymi typu enduro oraz do downhillu jest NS Bikes. Pomimo tego, że musimy liczyć się z wydatkiem rzędu przynajmniej 8-10 tysięcy, to te rowery bardzo szybko znikają ze sklepowych półek. Ich renoma i niezawodność potwierdzana jest cały czas przez czołowych zawodników światowych rankingów, którzy bardzo często wybierają do swoich startów właśnie rowery tej marki.

Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że w najbliższych latach nic się w tej materii nie zmieni i wciąż rowery NS Bikes będą obiektem pożądania w związku ze swoją jakością i niezawodnością

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz